Začiatok stránky
© 1999-2024, Indor Zvolen

Od malej vzorkovne k developerským projektom


Matúš Paločko - 4. januára 2019 - 0 comments

Seriózne podnikanie je na Slovensku čím ďalej tým ťažšie no z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že keď sa niečomu venujete naplno a čestne, môže z toho vyrásť úspešný biznis. Naša firma Indor Zvolen začínala v malej vzorkovni v centre Zvolena odkiaľ dala o sebe vedieť pilnou prácou, spokojnosťou zákazníkov a kvalitou poskytovaných služieb. Samozrejme nie vždy našej firme bolo na ružiach ustlané. Kríza v stavebníctve poznamenala aj nás avšak nevzdali sme sa a posilnení touto skúsenosťou sme sa úspešne cez toto obdobie preniesli a pokračujeme v našej práci aj dnes.

Rozmach firmy

Prekročili sme hranicu okresu, regiónu a v posledných rokoch i hranicu Slovenska, keď sa firma Indor Zvolen podieľala na dodávkach a montážach dverí, kľučiek, puzdier či iných systémov pri rekonštrukcii historickej obytnej budovy napríklad vo Viedni. Vďaka svedomitej práci sa dnes nami namontované dvere dajú nájsť nie len v domoch či bytoch spokojných zákazníkov, ale ich kľučky si klienti podávajú aj na úradoch, vo verejných priestoroch, historických komplexoch či veľkých developerských projektoch, akým je napríklad banskobystrický Belveder. Indor Zvolen si tak počas svojej dvadsaťročnej histórie našiel miesto na slovenskom trhu a je synonymom tradície, kvality a prestíže, vďaka ktorej stále napreduje a rastie.

Dnes prevádzkujeme Sapeli Centrum v centre Zvolena, kde vás radi privítame v našej vzorkovni a ochotne vám predstavíme náš sortiment v príjemnom prostredí obchodného domu Wittmann na Divadelnej ulici č.4. Tešíme sa na vašu návštevu a budúcu úspešnú spoluprácu.

Súvisiace príspevky