Začiatok stránky
© 1999-2024, Indor Zvolen
Naspäť
Podlahy

Laminátové podlahy

  • Klient: Bytové jednotky, apartmány a verejné stavby, spoločenské budovy

Posúvaj

01. Prečo parkety

Výhody materiálu

Povrch a štruktúra laminátových podláh sú obzvlášť dôležité pre vzhľad a charakter, ktorý podlaha dodáva Vášmu domovu. Vďaka pokrokovým výrobným technológiám už rozdiel medzi laminátom a skutočným drevom nie je takmer vôbec viditeľný. Laminátové podlahy stále vernejšie zobrazujú prírodné motívy vďaka inovovaným povrchovým štruktúram. Vďaka dokonalej imitácií vzácnych či chránených drevín prispievajú aj k zachovaniu ohrozených a vzácnych, častokrát endemických, druhov stromov. A pritom rozdiel ani nespoznáte.

02. Druhy parkiet

Sprievodca parketami

Ponúkame širokú paletu dekórov ako napríklad autentické interpretácie vzácnych či exotických drevín, inovatívne dekóry, futuristické ako aj retro a vintage dekóry. Máme podlahu do každej izby či priestoru. Položíme podlahy tak do detskej izby, ako i spálne, hotelovej izby či kaviarne. Dekóry našich podláh vás prenesú zo storočnej sedliackej usadlosti do najmodernejšieho mrakodrapu. Vďaka širokej palete farebných prevedení si tú pravú podlahu u nás vyberie bez problémov každý. Stavili sme na kvalitu a ponúkame podlahy prestížnych značiek Krono a Egger. Montáž je maximálne jednoduchá vďaka inovatívnym “click” systémom.

Laminátové podlahy Classic

Klasická laminátová podlaha ktorá sa vďaka širokej palete dekórov dokonale hodí tak do jednoduchého ako I modern navrhnutého interiéru. Ponúka množstvo dizajnových možností. Ľahko sa udržiava a nie je náchylná k poškodeniu. Má potenciál vydržať roky a tešiť tých, ktorí po nej stúpajú.

Laminátové podlahy Comfort

Komfortnejšia varianta laminátu v sebe spája výhody materiálov korku a laminátu. Vďaka tomuto jedinečnému spojeniu je podlaha tichšia a mimoriadne teplá. Povrchová úprava dekórov nijak nezaostáva pred klasickými laminátovými podlahami. Rovnako jednoduchá je aj je údržba či čistenie.

Laminátové podlahy Design

Samotné označenie Design v sebe ukrýva nádych jedinečnosti a štýlovosti. Laminátové podlahy Design plnia všestrané funkcie. Sú odolné proti vlhkosti, sú robuzné a na rozdiel od ostatných laminátových podláh sú tvorené prevažne z vlákien dreva. Hodia sa pre akýkoľvek účel a do každého priestoru.

Vinylové podlahy Xonic

Vinylové podlahy Xonic sú špičkové, podrobne testované a ohodnotené svetovými certifikátmi. Vďaka najtvrdšej výkonostnej triede 34 sú odolné voči náročnému každodennému používaniu tak v obytných ako i komerčných priestoroch. Povrch je hrejivý, vodotesný, antibakteriálny tichý a hlavne odolný voči mikroškrabancom, škvrnám či odtlačkom. A čo je najzaujímavejšie je fakt, že podlahy Xonic sa dajú úplne recyklovať.

Laminátové podlahy Indor Zvolen

03. Záverom

Naše odporúčanie

Vďaka dlhoročnej tradícii našich podláh ponúkame nie len vysokú kvalitu, ale aj časom overené materiály, inovatívne technológie a v neposlednom rade aj environmentálne faktory, ktoré sú veľmi dôležité pre zachovanie vzácnych drevín ako aj celkovo lesov na našej planéte. S našimi podlahami so vo svojom domove vytvoríte zdravé prostredie, ktoré dosiahnete vďaka cenovo efektívnym riešeniam a tiež jednoduchou inštaláaciou podlahy vďaka patentovaným “click” zaklapávacím systémom.