Začiatok stránky
© 1999-2024, Indor Zvolen

Dvere SAPELI – záruka kvality


Matúš Paločko - 5. mája 2020 - 0 comments

Na trhu je veľké množstvo dverí, no len málo z nich sa môže pochváliť tradíciou, kvalitou a poctivým prevedením. Dvere značky SAPELI svoju novodobú históriu píšu už dvadsaťosem rokov a aj vďaka tomu sú dnes už tradičnou českou značkou. Značka udržiava krok s najnovšími svetovými trendami a aj vďaka tomu rozširuje svoje portfólio.

Medzi konkurenciou vyniká značka SAPELI vďaka najširšiemu sortimentu dyhovaných dverí a zárubní. Široká paleta povrchových úprav a dekorov nedovolí, aby ste do svojho interiéru nenašli tie správne dvere. Okrem štandardnej ponuky plní aj vaše najtajnejšie či najbizarnejšie priania. Odborníci vám vyhovejú aj pri tých najnetypickejších požiadavkách či riešeniach. A práve preto aj my Indor Zvolen úspešne spolupracujeme so značkou SAPELI a hrdo ju reprezentujeme a dodávame našim zákazníkom.

Značka SAPELI ponúka 20 modelových rád a viac ako 800 000 modelových kombinácií dverí a zárubní. Prevedenia nie sú ohraničené len katalógovou ponukou. Radi prijímame návrhy našich klientov a so všetkým úsilím sa vrháme do riešenia atypických požiadaviek. Vďaka spolupráci s dizajnovými štúdiami, architektami či návrhármi pomáhame zhmotniť vaše predstavy o dokonalom interiéri.

Filozofiou firmy SAPELi je zákazková výroby dverí a zárubní v súlade s predstavami zákazníkov. Vďaka širokej palete dekorov z prírodných i umelých materiálov, ako aj farieb či funkčných prvkov, je značka SAPELI jednotkou na trhu. Kvalita a tradícia sú ďalšími faktormi, prečo by ste sa pri rozhodovaní mali inšpirovať našou ponukou.

Dvere SAPELI sú synonymom dôrazu na detail a prepracovaného dizajnu. Svetové trendy sa odzrkadľujú na rozširujúcej sa ponuke sortimentu. Okrem dizajnov prichádza značka SAPELI aj s unikátnymi riešeniami v oblasti interiérového dizajnu, vďaka čomu si vyslúžila radu svetových dizajnových ako i technologických ocenení.

Značka SAPELI sa prepracovala za 28 rokov svojej novodobej histórie na špičku a my v Indor Zvolen sme právom hrdí na to, že pre vás, našich zákazníkov, môžeme realizovať všetky projekty a dodávať vám presne to, čo ste si vysnívali a čo je pre vás to najlepšie.

Tešíme sa aj naďalej na našu úspešnú spoluprácu s vami a so značkou SAPELI.

Súvisiace príspevky