Začiatok stránky
© 1999-2022, Indor Zvolen

Čistá ako sneh


Matúš Paločko - 5. januára 2019 - 0 comments

Biela farba je farbou čistoty. Pri dverách je to s ňou rovnako. Vďaka bielej farbe na dekóroch dverí interiér naberá na čistote, elegancii a harmónii. Len ťažko by sme hľadali interiér, do ktorého by sa nehodili biele dvere. Sú veľmi ľahko kombinovateľné so širokou paletou farieb, ktoré hrajú nie len v domácnostiach, ale aj v reprezentačných či komerčných priestoroch. Naša široká ponuka dverí Sapeli v bielom prevedení poteší váš domov i peňaženku.

Biele dvere môžu byť laminované, dyhované, striekané či lakované. Dodávame ich v lesku či v mate s drážkami alebo aj bez či s inými prvkami, ktoré skrášľujú a vylepšujú ich vzhľad. Nechýba ani presklenie. Ponuka bielych dverí je naozaj široká. Bielymi dverami dokážeme vybaviť každú izbu od obývačky cez kuchyňu až po kúpeľňu i špajzu. Kvalita prevedenia je priamo úmerná cene. Odporúčame však siahnuť aj po drahších variantoch ktorých dizajn je nezameniteľný.

Kombinácie dodajú jedinečný vzhľad

Ak chcete svojimi bielymi dverami naozaj zaujať, nebojte sa ich nakombinovať s tmavou farbou stien, na ktorej okrem dverí vynikne aj biely nábytok. V dobe popularity škandinávskeho štýlu zariaďovania domácností nie je problém nakombinovať biele dvere so zbytkom interiéru. Okrem toho je možné veľmi vkusne kombinovať biele dvere s výraznými dekoratívnymi prvkami ako koberce, obrazy, sedačky.

Váš interiér tak naberie na modernosti a jedinečnosti.

Súvisiace príspevky