Začiatok stránky
© 1999-2024, Indor Zvolen
Naspäť
Celosklenené riešenia

Celosklenené riešenia

  • Klient: Continental ZV, Kia Žilina, SLSP Žiar nad Hronom, Tatra banka Bratislava - Alexyho, približne 150 bytových domov, Čerešne - Dúbravka

Posúvaj

01. Prečo

Lebo to teraz píše móda

Celosklenené dvere ponúkajú štýlové a hlavne nadčasové riešenie otázky materiálov a pozdvihnutia interiéru na vyššieu úroveň. Vďaka svojej dokonalosti a čistým líniám sú vhodné tak do luxusných hotelov, ako aj rodinných domov či zrekonštruovaným bytom. Hodia sa do každej miestnosti a ich miera využitia narastá vďaka širokej palete možností povrchovej úpravy. Gravírovanie laserom či ťieňovanie ako aj kvalitná vzorovaná potlač, dokonca podľa vlastného výberu, rozožiari váš priestor. Celosklenené dvere sa tak nestanú len funkčným doplnkom, ale aj prepracovaným dizajnovým kúskom vášho interiéru.

02. Druhy riešení

Sprievodca výberom

Celosklenené dvere sú moderné dizajnové dvere, ktoré váš interiér nie len presvietia ale ho aj veľmi vkusne ozdobia. Vďaka čistým líniám posunú celý priestor na inú úroveň. Nie sú výsadou len luxusných hotelov či moderných administratívnych priestorov. Svoje uplatnenie nachádzajú tak v rodinných domoch ako aj v novopostavených či zrekonštruovaných bytoch. Prinášajú svetlo do domova ako aj pocit luxusu a jedinečnosti. Vďaka širokej palete možností využitia rôznych úprav a dekórov môže byť váš priestor absolútne unikátny.

Celosklenené dvere otočné

Celosklenené dvere otočné sú elegantnou kombináciou jedinečného skleneného dverového systému, ktorý spája tradičné spôsoby otvárania s použitím skla namiesto dreva. Vďaka pevnosti sklenených dverí je tento systém takmer nerozbitný.

Celosklenené dvere posuvné

Dizajnovým riešením presvetlenia ako aj pozdvihnutia interiéru je využitie celosklenených posuvných dverí. V spojení s dizajnovými madlami sa tento kus vášho interiéru bude vynímať a okrem toho vďaka elegancii a jedinešnému šarmu pritiahne zraky všetkých vašich návštevníkov a hostí.

Jednokrídlové, dvojkrídlové

Jednokrídlové či dvojkrídlové dvere. Celosklenené dvere dodáme v oboch prevedeniach. Už je len na vás a vašom interiéri, ktoré sa do neho hodia viac a ktoré krajšie ukážu vo vašom priestore. Obe varianty prinesú nový pohľad na váš priestor a vyniknú vďaka elegantným, nadčasovým a hlavne čistým líniám,

Katalóg k stiahnutiu

Stiahnite aktuálny katalóg – Katalóg Sapglass

Celosklenené riešenie

03. Záverom

Buďte inovatívni

Vďaka celoskleneným dverám sa aj z malej miestnosti stane presvetlený a opticky veľký priestor. Exkluzívne celosklenené dvere sú takmer nerozbitné vďaka vysokoodolnému bezpečnostnému sklu. Množstvo detailov či dekórov ako aj samotné spracovanie skla môže posúvať váš interiér do “vyššej spoločnosti”. Ich využitie je naozaj veľkorisé. Od vstupného priestoru, cez kuchyňu, detskú izbu, obývačku až po apartmány, vstupné haly luxusných hotelov či reprezentatívne priestory developerských projektov. S celosklenenými dverami chybu určite neurobíte a váš interiér sa vďaka nim stane jedinečným.