Začiatok stránky
© 1999-2024, Indor Zvolen
Naspäť
Dvere

Máme dvere do každej domácnosti

  • Klient: VÚB banka Zvolen, biskupský úrad, Tesco, hotelové zariadenia, importéri autmobilových značiek, individuálny zákazníci

Posúvaj

01. Čo požadujem

Vaše rozhodnutie

Na niektoré vlastnosti dverí, akými sú napríklad spôsob ich otvárania či materiál, je potrebné myslieť už pri výstavbe. Čím skôr sa dverám začnete venovať, tým viac možností získate. Netreba zabúdať, že každý proces trvá určitý čas. Od výberu dverí cez zameranie, výrobu až po montáž. Chcete dvere posuvné, vysoké až ku stropu či skryté zárubne? Vyberte si pravé či ľavé, laminátové či dýhované, plne či celosklenené. Vieme zabezpečiť aj poradenstvo s bytovým dizajnérom či architektom vďaka čomu bude váš domov jedinečným.

02. Výber dverí

Aké Vám vieme ponúknuť

Vyberajte dvere hneď, ako začnete uvaživať o stavbe či rekonštrukcii. Čím neskôr začnete, tým obmedzenejší bude váš výber. Pri rozhodovaní vám môže pomôcť aj príkladné základné rozlíšenie dverí, ktorých sme dodávateľmi.

Interiérové dvere

Interiérové dvere sú vstupom do malých svetov každej izby, ktorú otvárajú. Nie sú len funkčným prvkom interiéru. Sú detailom, ktorý nás prenesie do iných sfér, oddelí od nežiadúcich vplyvov a zaručí nám súkromie. A práve preto sú interiérové dvere neodmysliteľným prvkom, ktorý potrebuje dostatok času na správny výber a realizáciu.

Vchodové dvere

Vchodové dvere do bytu či do domu sú vizitkou vášho domova, ktorá každodenne víta vás i vašich hostí. Nezáleží na tom, či bývate v tehlovom, panelovom či drevenom dome. Z našej ponuky si zaručene vyberie každý to pravé.

Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere SAPELI sú nie len bezpečné, ale vás aj ochránia pred zlodejmi či inými nástrahami, ktoré prináša svet. Nezdolá ich požiar, neprepustia dym ani hluk a zadržia aj prívalovú vlnu. Hoci sa nejedná o najlacnejšie riešenia, je potrebné zvážiť, čomu všetkému môžete ich kúpou a montážou predísť.

Katalóg k stiahnutiu

Stiahnite aktuálny katalóg – Katalóg Dvere pre dom a byt

03. Montáž

Spoľahnite sa

Všetok tovar zakúpený u nás vám vieme namentovať. Od rodinných domov po veľké haly.  Všetok tovar zakúpený u nás vám vieme namentovať. Od rodinných domov po veľké haly.  Všetok tovar zakúpený u nás vám vieme namentovať. Od rodinných domov po veľké haly.