Začiatok stránky
© 1999-2024, Indor Zvolen
Naspäť
Púzdra

Púzdra na dvere

  • Klient: Continental ZV, Kia Žilina, SLSP Žiar nad Hronom, Tatra banka Bratislava - Alexyho, 150 bytových domov

Posúvaj

01. Púzdra

Čo to je

Zásuvné dvere do puzdria šetria priestor aj čas. Naše púzdra a systémy pre posuvné dvere sú na trhu už od roku 1989 a ich kvalitu a dokonalosť overil čas. Ich hlavnou výhodou je možnosť kombinácie s akýmikoľvek dvermi. Každý kit – balenie púzdra a jeho častí, sa používa s jednym rozmerom dverí a teda nie je potrebné žiadne rezanie ocele či prispôsobovanie výšky.

02. Púzdra

Výhody ponúkaných púzdier

Púzdra na dvere sú jednoduchým riešením, ktoré dokáže pomôcť pri rekonštrukcii ako aj ušetriť miesto pri stavbe nového objektu. Systémy Eclisse, ktoré sú jednoskou na trhu, sú zložené z robuzného celku, v ktorom je spojené púzdro, koľajnica a kovová dorazová lišta. Montáž je jednoduchá vďaka skompletizovanej jednotke. Vďaka tomu ušetríte čas, námahu a v konečnom dôsledku aj vaše peniaze.

Rýchla montáž

Vďaka dodávaniu celého systému púzdra v jednom celku sa montáž púzdra počíta doslova v minútach. Do otvoru v stene sa vkladá celá jednotka a tento úkon trvá v priemere len 60 minút. Púzdra na dvere tak šetria váš čas aj peňaženku.

Sila a odolnosť

Púzdro je tvorené z 1,2 mm hrubých oceľových profilov. Vďaka sile konštrukcie dokonale zastúpy múr a je dokonalou a hlavne maximálne silnou výplňou v stene. Galvanizované oceľové systémy okrem iného spĺňajú najprísnejšie európske normy a preto je ich použitie vhodné aj v priestoroch s vysokou vlhkosťou, akými sú toalety, kúpeľne či pivnice.

Detailné spracovanie

Hoci by sa zdalo, že na púzdre, ktorého väčšinu nie je vidieť a je zapracovaná do steny, mohli byť nejaké detaily, opak je pravdou. Detailnosť spracovania púzdier na dvere spočíva v miniatúrnych častiach, akymi sú napríklad vyberateľná koľajnica, či vodiaci tŕň. Tŕň je navrhnutý tak, aby v okamihu dokonale zapadol na svoje miesto.

03. Záverom

Naše odporúčanie

Naše výrobky predstavujú to najkvalitnejšie, čo na našom trhu môžete nájsť. Preto veríme v ich kvalitu a montujeme ich už viac ako 25 rokov po celom slovensku ako aj za hranicami v susednom Rakúsku či Českej republike. Rovnako ako dvere, kovania či podlahy, aj naše púzdra sú dôkazom toho, že kvalita sa nájsť aj za rozumnú cenu. Na príkladie púzdier demonštrujeme fakt, že montáž nemusí byť vždy náročná a vyčerpávajúca a že vaša peňaženka nemusí zažívať pri prestavbe či rekonštrukcii ťažké časy.